Vše začalo v 50. letech, kdy Giuseppe De Giusti začal pracovat jako pražič kávy v jednom podniku ve městě Conegliano Veneto. Pražení kávy se stalo jeho vášní, a tak spolu s manželkou otevřel svou pražírnu, které dal jméno Manuel Caffé. Později podnik věnovali svým 3 dětem - Emanuela, Mauro, Cristina, kteří zdědili lásku ke kávě a začali se věnovat jejímu podrobnému studiu. Díky nim, se firma rozrůsta a vyváží kávu do celého světa.


Kávovník je stále zelený keř rostoucí v teplém a vlhkém klimatu. Mezi oválnými listy se bílé voňavé květy rychle promění v ovoce, peckovité ovoce, které se podobá třešním. Nezralé jsou zelené, při dozrávání se obléknou do jasné červené a uchovávají v sobě dvě semínka prodlouženého tvaru, s hladkými stěnami, které přiléhají a mají rýhu uprostřed, tedy kávová zrna. Slavné druhy? Arabica, varianta z náhorní plošiny, nejstarší a nejrozšířenější, je ceněná pro svou jemnou a vyzrálou chuť. Druh Robusta, odolnější na teplo a nemoci, je méně rozšířená, nabízí nápoj výrazné chuti, se známkami hořkosti a dřeviny. Káva Manuel se sbírá ručně, kdy se sbírají jen zralá zrna a kávovník se přitom nepoškozuje.

Odkaz na web: www.manuelcaffe.it/cz

Co nabízíme

Nabízíme k prodeji 3 druhy zrnkové kávy, Káva Sublime - 90 % arabica, Káva Bar - 80 % arabica, Káva Classico - 30 % arabica. Jako mletou kávu prodáváme Kávu Classico v balení 250 g.

Prodáváme černé, zelené, ovocné a bylinkové čaje. Černé čaje - Ceylon, Darjeeling, Earl Grey. Ovocné čaje - Lesní směs, Pomeranč a mandarinka, Divoká třešeň, Lesní jahoda, Červený pomeranč, Lesní malina. Bylinkové čaje - Heřmánek.

Z nabídky čokolády prodáváme sáčkovou čokoládu Nera a Bianca.

Sušenky Manuel prodáváme balené jednotlivě.

Šálky prodáváme jak na kávu, tak čokoládu i na čaj. Nabízíme také sklenice na kávu Latte.

U nás můžete zakoupit rozetky a cukr krystal nebo třtinový cukr.

Dále nabízíme k zakoupení zástěry, trička, čepice s logem Manuel Caffe.

Prodáváme originální italské kávovary značky La Nuova Era a SanRemo.

Nebo rovou volejte
+420 777 769 989

Vybrané reference kávy Manuel

U Křívého psa
více zde
U Helbicha
více zde
Bowling Sky
více zde
Restaurace Čertovka
více zde
Pivnice Assen
více zde
Tenis Prestige
více zde
SKI areál Opálená
více zde
Rong Vang II.

Novinky, akce, slevy:

    Muže vás ještě zajímat